وب کلیک

تریلر بازی Super Mario Odyssey در یوتیوب رکورد زد!

۲۹ دی ۱۳۹۵

تریلر بازی Super Mario Odyssey در یوتیوب رکورد زد!

پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام
پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام – زندگی به سرعت فناوری

طرفداران سوپر ماریو تجربه‌ی جدیدی را با بازی اودیسه سوپر ماریو (Super Mario Odyssey) خواهند داشت چرا که در این قسمت ماریو دنیای قارچ‌ها را رها کرده و سری به دنیای واقعی می‌زند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از کلیک، در طول کنفرانس هفته‌‌ی گذشته نینتندو چندین عنوان برای کنسول Nintendo Switch معرفی شد، شامل عنوانی جدید از برند معروف و محبوب Super Mario به نام Super Mario Odyssey. پس از چند بازی مانند Super Marion 3D Land و Super Mario 3D World که از ترکیب عناصری از بازی‌های ۲D و ۳D ماریو ساخته شده‌اند، بازی Super Mario Odyssey یک تجربه‌ی Open World همراه با رگه‌ های بازی Super Mario 64 را به بازی‌ کننده ارایه خواهد کرد، و به نظر می‌ رسد بازی‌ کنندگان نسبت به این نوع تجربه مشتاق هستند.

در کمتر از ۳ روز، تریلر بازی Super Mario Odyssey بر روی کانال رسمی Nintendo در یوتیوب نزدیک به ۷ میلیون نمایش داشت که تبدیل شد به سومین ویدیو بیشتر مشاهده شده در سایت یوتیوب بعد از تریلر رسمی معرفی کنسول Nintendo Switch و تریلر گیم‌پلی Zelda: Breath of the Wild. بازی‌کننده‌هایی که به بازی Super Mario Odyssey علاقه‌مند هستند، شگفت زده می‌شدند اگر این بازی در میان عناوین لانچ کنسول Nintendo Switch قرار می‌گرفت.

اطلاعات زیادی درباره بازی Super Mario Odyssey مشخص نشده است. ولی واقعیت این است که این بازی در پایان سال جاری عرضه خواهد شد و از خیلی جهات به بازی‌های Super Mario 64 و Super Mario Sunshine شبیه خواهد بود، و یک تجربه‌ی Open World همراه با اکتشاف و پاداش را به بازی‌کننده ارایه خواهد کرد.

همچنین در این بازی خبری از قلمرو قارچ‌ها نیست، بنابراین جالب خواهد بود تا ببینیم چه گروهی سوپرماریو را در بازی همراهی خواهد کرد.

بازی اودیسه سوپر ماریو اواخر امسال به صورت انحصاری برای کنسول Nintendo Switch منتشر خواهد شد.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

تریلر بازی Super Mario Odyssey در یوتیوب رکورد زد!
برسام