وب کلیک

توریستگاه، برترین سایت و اپلیکیشن سفر

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

شاید قدیم ها انتخاب مقصد و تور مسافرتی، شناخت راه، محل اقامت، هزینه ها، هستفاده از تجربیات دیگران و… از دغدغه های سفری هر یک از ما بود اما حالا با پیشرفت تکنولوژی و هستفاده افزایش از اینترنت تا حدود زیادی این دغدغه ها از بین رفته هست. اهمیت کاربردی سایت ها و اپلیکیشن های سفری در مسافرت های امروزی زیاد بالا رفته هست و هر یک از آن ها جنبه خاصی از سفر را برای ما آسان می کنند.

توریستگاه، برترین سایت و اپلیکیشن سفر

 

امروز قصد داریم سایت و اپلیکیشن توریستگاه را به شما عزیزان معرفی کنیم. سایت و اپلیکیشن توریستگاه در قدم نخست یک راهنمای سفر تکمیل هست که می توانید پایانی هشدارات مورد نیاز سفر به مقصد مورد نظر خود را با جزییات تکمیل مانند مراکز دیدنی، مراکز خرید، رستوران ها، هتل ها، سرگرمی ها و فعالیت های منطقه مشاهده نمایید.

همچنین می توانید خرید آنلاین تور ویژه خارجی و داخلی را با پایانی راههای هوایی، زمینی، ریلی و دریایی مشاهده و در هر ساعت از شبانه روز، از آژانس های معتبر با پایین ترین و ارزان ترین نرخ رزرو نمایید.

برخی از مزایای توریستگاه:

– راهنمای تکمیل سفر

– جستجوی مکان های نزدیک من

– مشاهده کلیه مکان ها روی نقشه

– رزرو تور مظیر تور آنتالیا بدون نیاز به مراجعه به آژانس های مسافرتی

– ارائه بهترین قیمت تور

– فقط تورهای ویژه (پکیجی از پرواز چارتر و هتل گارانتی)

– کنترل تکمیل بر روی تور انتخابی خود

– همکاری با شرکت های مسافرتی معتبر

– آسودهی و سادگی هستفاده

– سرویس پشتیبان مشتریان

و…

در واقع می توان گفت که گردشگری مجازی امروزه جزئی جدانانجام گرفتنی از این صنعت می باانجام گرفت دلیل که باعث رقابتی انجام گرفتن خدمات، کاهش مصرف کاغذ، صرفه جویی در زمان و هزینه، ثبت لحظه به لحظه و آنی خاطرات سفر و… انجام گرفته هست و در سراسر دنیا روزانه میلیون ها نفر از این خدمات بهره می برند و به نظر می رسد توریستگاه با چنین سطح بالای کیفی که ارائه کـــرده هست بتواند در کنار سایر هستارتاپ های این حوزه توجه و رضایت گردشگران مجازی ایران را زیاد از پیش جلب نماید.

 


امتیاز کاربر:
۴٫۶۵
( ۱ رای)