وب کلیک

وب کلیک | برگزاری نخستین رویداد هستارتاپ ویکند گردشگری منطقهداری گرگان

۲۷ فروردین ۱۳۹۷

در اقتصاد دنیای امروز و در کشورهای پیشرفته، حرف نخست را صنعت IT و کسب و کارهای نوپا می خانومند، یک کسب و کار نوپا و کوچک در مدت کوتاهی قادر هست به پیشرفت چشمگیری دست یابد. همانطور که در حال حاضر تعداد زیادی از آنها در خارج و داخل ایران در حال فعالیت می باشند و میلیاردها دلار در آمد دارند. به این نوع کسب و کارها هستارتاپ می گویند.
هستارتاپ در اصل به معنای بالارفتن از همان ابتدهست به صورت حتم همه هستارتاپ ها به نتیجه دلخواه و بزرگی نخواهند رسید.
در هستارتاپ ویکند که یک رویداد آخر هفته می باانجام گرفت شرکت کنندگان و ایده پردازان زیر نظر منتورهای حرفه ای (مربیان) در کارگاه های کسب و کار و ارایه شرکت و در این مدت به ساخت نمونه نخستیه کسب و کار خود می پرداخانومد.

رضا شاه حسینی دبیر رویداد «هستارتاپ ویکند گردشگری گرگان» اعلام کـــرد: این رویداد در تاریخ ۱۹ تا ۲۱ اردیبهشت ماه توسط منطقهداری گرگان برگزار می‌شود.

وی افزود: براساس هستانداردهای هستارتاپ ویکند، این رویداد نیز یک پلن ۵۴ ساعته آخر هفته هست که در آن گروهی از مدیران، علاقمندان به راه اندازی شرکت های نوپا، فناوران حوزه‌های مختلف، هنرمندان گرافیست و صاحبان ایده با هم جمع انجام گرفته تا فرایند تبدیل ایده به محصول تجاری فناورانه را با همراهی مربیان مجرب و متخصص تجربه کنند و در انتها ماحصل کار را به داوران ارائه دهند.

شاه حسینی با بیان این که مدیر عالی این رویداد منطقهدار گرگان هست و دفتر پلن‌ریزی، نظارت و ارزیابی منطقهداری متولی آن هست افزود: ارتقای برند منطقهی گرگان، حمایت از تولید محصولات فناورانه ملی، توسعه گردشگری الکترونیک و بررسی ایده های برتر گردشگری منطقهی از جمله اهداف این رویداد می‌باانجام گرفت.

دبیر هستارتاپ ویکند گردشگری گرگان تصریح کـــرد: علاقمندان به ایجاد کسب و کارهای فناورانه در موضوعات مختلف مرتبط با گردشگری می توانند از طریق ثبت نام در سایت gorgansw.ir در این رویداد شرکت کنند.

شاه حسینی با اشاره به انواع گردشگری منطقهی، بومگردی و اکوتوریسم، گردشگری ورزشی و.. گفت: هستان گلستان و منطقه گرگان دارای قابلیت های فراوانی در زمینه گردشگری هست که محصولات فناورانه و خلاق برآمده از این‌گونه رویدادها و هستارتاپ ها برای ترویج و توسعه آن می‌توانند زیاد کمک کننده باشند.

ورود به وب سایت
ورود به کانال تلگرام
ورود به اینستاگرام

هستارتاپ ویکند