وب کلیک

۱۵ منظره فوق العاده زیبا در کشورهای مختلف اروپا(بخش اول)

۱۸ اسفند ۱۳۹۵

۱۵ منظره فوق العاده زیبا در کشورهای مختلف اروپا(بخش اول)

۱۵ منظره فوق العاده زیبا در کشورهای مختلف اروپا(بخش اول)

مطمئناً بارها پیش آمده که در سایت های  خبرگذاری و تفریحی متعدد شاهد چشم اندازهایی زیبا از بکرترین نقاط دنیا بوده اید.

حتماً می دانید که قاره اروپا به علت بارندگی های بسیار خود سبب شده مناظر سرسبز و بکری در آن پدید آمده و چشم اندازهای چشمگیری در آن ایجاد شود. اگر از علاقه مندان به مناظر طبیعی و چشم اندازهای زیبا هستید ادامه این متن را از دست ندهید.

در این متن ما قصد داریم شما را با تنها برخی از مناظر زیبایی آشنا کنیم که به سبب شرایط زیستی و محیطی در قاره اروپا جان گرفته اند.

گفته شده که درک زیبایی به صورت واقعی بسته به فهم و درک بیننده داشته، اما من مطمئنم که این مناظر دیدنی که در ادامه قصد معرفی آنها را داریم آنقدر جذاب و قابل توجه هستند که کمتر کسی می تواند از دیدن آنها لذت نبرد. اگر به یاد داشته باشید در مطالب قبلی ما به برخی از زیباترین جاذبه های طبیعی اروپا اشاره کردیم اما تعداد آن ها محدود بود حال در ادامه می خواهیم به ۱۵ مورد از چشم اندازهای طبیعی دیگر قاره اروپا که هر بیننده ای را سر شوق می آورد اشاره کرده و معرفی کنیم.

نمی دانم تا حالا چنین تصاویر فوق العاده را از نزدیک دیده اید یا نه! به هر حال وقت آن رسیده که با زیبای های خاص اروپا حداقل از روی تصویر آشنا شده، تا اگر احیاناً قصد سفر کردید بتوانید با برنامه ریزی مناسب از دیدن این نماهای فوق العاده از نزدیک لذت ببرید. با ما تا آخر همراه باشید.

اتریش:

اگر از اهالی چوب و اسکی باشید خوب است بدانید ارتیش به علت وجود چشم اندازهای زیبای برفی و به طبع آن ساخت مناطق زیبای طبیعی و  باشگاه های اسکی یکی از مکان هایی است که اکثر اسکی بازان این منطقه را برای ورزش و تفریح زمستانی انتخاب می کنند.

صرف نظر از ظرفیت بالای این منطقه برای اسکی بازان، این کشور برف خیز از چنان مناطق بکر و زیبایی برخوردار بوده که شاید کسی تا پیش از این در هیچ جای دنیا  نظاره گر چنین مناظر فوق العاده ای نبوده باشد.

از دیگر نقاط قابل توجه این کشور می توان به طراحی خاص خانه ها و ساختمان های این کشور اشاره کرد. عکس زیر شمه ای از چشم انداز زیبای یکی از مناطق کشور اتریش در لابه لای قله ها و دریاچه زیبا  همراه با طراحی ها و معماری خاص منازل مسکونی را به تصویر کشیده است:

۱۵ منظره فوق العاده زیبا در کشورهای مختلف اروپا(بخش اول) ۱۵ منظره فوق العاده زیبا در کشورهای مختلف اروپا(بخش اول)

 

کشور بلژیک:

خوب است بدانید کشور بلژیک به عنوان یکی از مهمترین شهرهای جهان در دنیای مدرن امروزی، از تاریخچه دور و درازی برخوردار بوده و پذیران فرهنگها و سنن متعددی در سالیان متمادی بوده است.

ارزش و ماهیت بالای گذرنامه های صادره برای سفر به این کشور و همچنین واحد پول آن تنها برخی از ویژگی ها و توانمندی های این کشور در حوضه های مختلف است.

البته این تمام قضیه نبوده و جالب است بدانید به علت ماهیت خاص گردگشری ای که این کشور به علت وجود چشم اندازهای زیبا داشته، هتل های فوق العاده زیبا و چشم نوازی را در خود جای داده که نام و مشخصات معروفترین آنها را در مطلبی جداگانه خدمت شما معرفی خواهیم کرد. از دیگر ویژگی های جالب این کشور می توان به ساکنان و مردمان آن اشاره کرد که جزء خوش برخوردترین و خون گرمترین در بین همه کشورها شناخته شده اند.

در هر صورت اگر روزی قصد سفر به این کشور کردید اولین منطقه ای که بر هر مسافری دیدن آن واجب است و در واقع باید از آن عبور کنیدجایی نیست جز مناطق Flanders:

۱۵ منظره فوق العاده زیبا در کشورهای مختلف اروپا(بخش اول)

۱۵ منظره فوق العاده زیبا در کشورهای مختلف اروپا(بخش اول)

ویزای بلژیک

 

 

The post ۱۵ منظره فوق العاده زیبا در کشورهای مختلف اروپا(بخش اول) appeared first on مرجع خبری و فروشگاهی اپل.